وبینار پدر و مادر داستان‌شناس

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

پدر و مادر داستان‌شناس

معیارهای انتخاب داستان برای کودکان

مدرس دوره

محمدرضا ایران‌زاده

مخاطب دوره

والدین، مربیان
وعلاقمند به حوزه داستان و ادبیات داستانی

تخفیف ویژه

100.000 تومان

برای تهیه وبینار، روی قیمت کلیک کنید.

قالب آموزشیزمان ارائهساعت برگزاریثبت‌نام عادی
وبینار 22 خرداد ماهاز ساعت 17_19250.000

چه خبر است؟

دنیای ما با دنیای داستان‌ها در هم تنیده‌است. خوب که نگاه کنیم حتی در همین لحظه، یا ذهن‌مان مشغول اندیشیدن به خاطره‌ای‌ست و یا در عمل، بازیگر نقشی در ماجرایی هستیم. داستان‌ها سراسر دنیای ما را در بر گرفته‌اند و ما هر لحظه‌ در حال یادآوری و خلق یکی از آن‌ها هستیم.

می‌خواهیم کاری شگفت‌انگیز انجام بدهیم! می‌خواهیم دور کرسی هم‌فکری بنشینیم و داستان ِ داستان‌ها را تعریف کنیم. می‌خواهیم درباره‌ی قصه‌ها و روایت‌ها صحبت کنیم؛ عناصر و ساختارشان را بشناسیم، شیوه‌های تحلیلشان را یاد بگیریم و به این آگاهی برسیم که چه چیزی شاهکارهای ادبیات داستانی را از دیگر روایت‌ها متمایز می‌کند.

معرفی مدرس:

محمدرضا ایران‌زاده (دومان) مدرس دوره‌های روایت‌شناسی و داستان‌نویسی، تسهیلگر کتاب‌خوانی و فلسفه‌ورزی هستم. ادبیات، زبان‌شناسی و فلسفه خوانده‌ام و ادبیات داستانی، زیبایی‌شناسی و فلسفه‌ی هنر، فلسفه‌ی تعلیم و تربیت و معنای زندگی زمینه‌های پژوهشی‌ام هستند. به گزارش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و نهاد کتابخانه‌های عمومی در سال 1391، 1392 و 1393 نفر اول کتاب‌خوانی کشور بوده‌ام. از سال 1395 فعالیتم را در زمینه‌ی معرفی و نقد کتاب و تشکیل جلسات و گروه‌های کتاب‌خوانی آغاز کرده‌ام